Verlenging sponsoring AMACX

Geplaatst op 08-12-2023  -  Categorie: Algemeen  -  Auteur: Hessel Glotzbach

Als derde sponsorverlenging laat ik u graag weten dat we onze samenwerking met AMACX Sports Nutrition hebben verlengd voor het jaar 2024. AMACX is al jaren een betrouwbare en waardevolle sponsor voor onze vereniging en we zijn blij dat we hun ondersteuning voor nog een jaar kunnen blijven genieten. We kijken uit naar een succesvol seizoen samen met AMACX aan onze zijde. Lees hieronder welke voordelen zij u te bieden hebben!

AMACX logo

UPGRADE YOUR LIMITS

Tweehonderd kilometer fietsen, een triathlon of vijf kilometer hardlopen. Wat jouw sportdoel ook is, Amacx helpt jou over de streep. Met onze sportvoeding helpen we jou om het maximale uit je sportdoelen te halen. Op deze manier ondersteund Amacx ook de Volharding in 2024, zij bieden onze leden top kwaliteit sportvoeding tegen een gunstige prijs.

screenshot-2022-11-30-at-14-55-03

Meer informatie en Ledenvoordeel:

Klik HIER om naar de AMACX webshop te gaan en krijg als Volharding lid 20% korting op het gehele assortiment, met kortingscode: "volharding2024". Dus doe er dus nu je voordeel mee! 
*De kortingsc
ode is niet hoofdlettergevoelig en moet worden ingevoerd in de winkelmand.

Volg AMACX ook op Instagram: @amacxsportsnutrition en LinkedIn: AMACX Sports Nutrition