Herzog Medical x Volharding CT

Geplaatst op 15-09-2023  -  Categorie: Algemeen  -  Auteur: Hessel Glotzbach

? Herzog Medical, de marktleider in herstelkousen ?

Wij willen vandaag graag even de spotlight richten op onze partner, Herzog Medical! ? Als partner van Volharding CT, hebben zij ons team op ongekende wijze ondersteund met hun innovatieve herstelkousen. ?

Met hun toewijding aan sportprestaties en herstel hebben ze onze atleten de middelen gegeven om hun grenzen te verleggen. De Herzog Medical herstelkousen zijn een absolute game changer voor ons team geweest!

Of het nu gaat om het versnellen van herstel na zware trainingssessies, na etappes in een meerdaagse of het verminderen van spiervermoeidheid in het dagelijksleven, Herzog Medical heeft ons geholpen om op ons best te presteren. ?

Een grote shout-out naar het hele team bij Herzog Medical voor hun voortdurende steun en toewijding aan ons succes. Samen gaan we voor goud! ??

#VolhardingCT #HerzogMedical #Herstelkousen #Teamwork 

herzog-medical-x-volharding-ct